Proszę o kontakt Hitowe pożyczki Internetowe nawet za 0 zł Warszawa

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Inne usługi Dodano: Październik 10, 2017
  • Kraj: Poland
  • Region: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Ruszyła wielka promocja w GetMoney. Hitowe pożyczki Internetowe nawet za 0 zł.

„Piękny początek sezonu z pierwszą pożyczką za 0 zł kusi klientów firm pożyczkowych - bo głównie do nich kierowana jest promocja - pierwsza pożyczka za 0 zł. Akcja potrwa do odwołania.

Pierwsza pożyczka za 0 zł to już hitowa promocja portalu GetMoney, która przyciąga na stronę tłumy klientów. 10 października rozpoczęła się jej kolejna edycja pod hasłem "Piękny początek sezonu z pierwszą pożyczką za 0 zł".

Poprzednio pierwszą pożyczkę za 0 zł można było otrzymać do 1500 zł na 30 dni, tym razem jest jeszcze lepiej, bo osoby odwiedzające stronę GetMoney (www.get-money.pl/chwilowki), mogą liczyć na nawet 3000 zł pożyczki za darmo na 30 dni, 2500 zł pożyczki za darmo na 45 dni lub  do 1500 zł za darmo na okres 2 miesięcy - wszystko zależy od wyboru firmy, w której zdecydujemy się w październiku na wzięcie pierwszej pożyczki za darmo. To oznacza, że szybkie pożyczki na wydatki jesienne i 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych, będzie można nabyć za nawet 0 zł. Z promocji "Pierwsza pożyczka za 0 zł" można jednak skorzystać tylko raz.

Przy pożyczkach ratalnych Klient odwiedzający GetMoney, może liczyć na kwotę od 800 zł do 15000 zł na okres do 48 miesięcy.

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"