Proszę o kontakt Diamenty personalizowane grawer grawerowanie biżuterii diamentów brylantów Wrocław

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Inne usługi Dodano: Styczeń 11, 2018
  • Region: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław
  • Adres: Ul. Kościuszki 13

Laboratorium Gemmologiczne Pollabo
ul. Kościuszki 13
50-037 Wrocław
 
 
Oferujemy tworzenie graweru lub inskrypcji na rondyście diamentu - najleopszy sposób na wyjątkowy prezent, dedykację, stworzenie własnej marki diamentów lub zebaepieczenie swojej własności!


Posiadamy system automatycznego oznaczania diamentów i kamieni szlachetnych tzw laserowy grawer na kamieniu . System ten pozwala na wpisanie cyfr, liter, znaków towarowych i logo na rondyście  diamentu, co z kolei pozwala łatwo zidentyfikować diament. Każdy diament/brylant ocertyfikowany w światowej klasy Laboratorium posiada taką  inskrypcje ( tj.numer certyfikatu i logo laboratorium które go wydało ) plus opakowanie bezpieczeństwa  tzw.SEAL  który także zapewniamy.

Napis jest widoczny pod 10-krotnym powiększeniem. Proces ten nie wpływa na jakość kamienia i jest trwały, pod warunkiem, że diament nie zostanie przeszlifowany. Salony jubilerskie , firmy jubilerskie oraz prywatni klienci  mogą dzięki Naszej usłudze stworzyć diamenty własnej marki, wyróżniające ich kamienie na tle konkurencji. Napisy można wykonywać w dowolnym celu, począwszy od napisów firmowych, ubezpieczenia, rzetelnej certyfikacji aż po prywatne logo i osobiste dedykacje.Laboratorium Gemmologiczne Pollabo
ul. Kościuszki 13
50-037 Wrocław

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"