Proszę o kontakt OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Nowa Sól

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Produkcja Dodano: Sierpień 23, 2017 Uaktualniono: Sierpień 23, 2017
  • Kraj: Poland
  • Region: lubuskie
  • Miasto: Nowa Sól
  • Adres: PrzemysŁowa 4

Reuss-Seifert jest firmą z kapitałem niemieckim, liderem w dziedzinie produkcji akcesoriów budowlanych z ponad 100 letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.
Główna siedziba znajduje się obecnie w Niemczech, a nowy zakład produkcyjny powstanie w 2017 roku w Nowej Soli. Firma zatrudni około 250 pracowników do produkcji tworzyw sztucznych z plastiku, metalu, betonu i innych akcesoriów budowlanych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Wymagania:
doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego – co najmniej 2 lata
aktualne uprawnienia na wózek widłowy (I WJO lub II WJO)
udokumentowane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania lub z ładowaniem czołowym i bocznym
doświadczenie w załadunku samochodów ciężarowych wys.(5m-8m)
Obowiązki:
pakowanie i załadunek towaru na ciężarówki
rozładunek materiałów i wyrobów z pojazdów przychodzących oraz układanie ich na wyznaczonych miejscach
przygotowywanie materiałów niezbędnych do pakowania
wsparcie utrzymania porządku i bezpieczeństwa
uczestniczenie w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa na polecenie pracodawcy
Wymagane kompetencje:
punktualność
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
przyjazne środowisko pracy
szkolenia stanowiskowe
ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA.Tel: 691-691-861E-mail: rekrutacja@reuss-seifert.de

Szczegółowe informacje

Zatrudnię
REUSS-SEIFERT PRODUCTION
Pełny etat

NATALIA: 691 691 861

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"