Proszę o kontakt Do opieki kontaktowa Seniorka – wakacyjna premia 200€ Głogów

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Inne prace Dodano: Czerwiec 14, 2017
  • Kraj: Poland
  • Region: dolnośląskie
  • Miasto: Głogów

Miejsce pracy: Niemcy , Frankfurt am Main 65934 - nr oferty: 417

 Termin wyjazdu: od 01.07.2017

 Wynagrodzenie: 1100 euro + premia wakacyjna *

Ogólny opis:

Do opieki 86-letnia Seniorka, poruszająca się przy Rollatorze. Seniorka ma lekką, nieszkodliwą demencję, jest jeszcze bardzo kontaktowa. Cierpi na nadciśnienie tętnicze oraz osteoporozę. Korzysta z toalety ale profilaktycznie nosi pieluchomajtki bądź wkładki. Wymaga niewielkiej pomocy w codziennych czynnościach.

Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV oraz internetem i wyjściem na taras

Zakres obowiązków:

-prowadzenie domu,

-zakupy,

-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,

-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

  • kobieta (wiek 40-50 lat)

  • język komunikatywny

  • z doświadczeniem

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK

(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

* Premia 200€ dotyczy wyjazdów na 2 miesiące ( 100€ lipiec + 100€ sierpień )

 W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC

NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI

ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:

- PODSTAWOWYM,

- KOMUNIKATYWNYM,

- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY

ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej

aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel: 576 115 628

- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

www.pracadlapiekunek24.pl

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00

Szczegółowe informacje

Zatrudnię
Centrum Konik
Wybierz

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"