450000.00 zł Przelicz106065.00 EUR
94365.00 GBP
124695.00 USD
Ładne 3 pokojowe mieszkanie Tarchomin Warszawa

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Dom, meble i ogród Dodano: Maj 5, 2018
  • Region: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa
  • Obszar miasta: Białołęka
  • Adres: Książkowa 10/4U

Co oferujemy do zakupu
Wygodne, ciche i nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe 70 m2 z dużym balkonem, miejscem postojowym oraz piwnicą na malowniczym osiedlu przy ul. Ciołkosza

Opis osiedla
Mieszkanie położone jest na solidnie wybudowanym osiedlu z końca lat 90-tych. Osiedle z luźną i niską kilkupiętrową zabudową otoczoną dużą ilością ładnie zagospodarowanej zieleni. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, sklep, fryzjer oraz poczta. Osiedle jest bezpieczne i ciche. Duża ilość terenów zielonych, bliskość komunikacji oraz rozwinięta infrastruktura sprawiają że każdy znajdzie tutaj to co potrzebne do wygodnego i spokojnego życia.

Opis mieszkania
Wnętrze mieszkania jest nowocześnie i elegancko wykończone. Te 70m2 jasnej, przyjemnej i dobrze zorganizowanej przestrzeni zostało podzielone na funkcjonalny pokój dzienny 20m2 z cichym balkonem 6m2, dwie ustawne sypialnie 14m2 i 12m2, widną kuchnię 13m2, łazienkę 3,6m2, WC 1,5m2 oraz przestronny przedpokój. Dwustronna ekspozycja mieszkania na wschód i zachód sprawia, że mieszkanie jest pięknie doświetlone przez cały dzień. Zarówna strona zachodnia jak i wschodnia mieszkania jest cicha a za oknami rozpościera się przyjemny, niczym nie przesłonięty widok.


Opis lokalizacji
Lokalizacja osiedla gwarantuje szybki dostęp do rozwiniętej infrastruktury oraz dobrej komunikacji tramwajowej i autobusowej. Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki skąd m.in. w 13 minut można dojechać do Metra Młociny. W zasięgu kilku minut spacerem szkoły, przedszkola, żłobki, Biedronka, Galeria Odkryta, przychodnie, park, sklepy, zaplecze gastronomiczne oraz wał wiślany. Natomiast przemieszczając się dalej (w kilka minut tramwajem, autobusem lub samochodem) dojedziemy do Galerii Północnej, Kina i wielu dużych sklepów (m.in. Lidla, Tesco, Piotra i Pawła).

Co dodatkowo kupujesz z mieszkaniem
Wraz z mieszkaniem nabywasz strzeżone numerowane miejsce postojowe na przyosiedlowym parkingu oraz piwnicę. Ponadto auto można parkować również na terenie osiedla.

Zapraszamy na prezentację i do zakupu

Marka & Model

Marka Mieszkanie
Model 3 pokojowe

Stan przedmiotu

Stan Używany

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"