199.00 zł Przelicz46.90 EUR
41.73 GBP
55.14 USD
klimatyzacja samochodowa Ursynów Warszawa

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Inne pojazdy Dodano: Kwiecień 10, 2018
  • Kraj: Poland
  • Region: mazowieckie
  • Miasto: Warszawa

Swoja firma As-Gawota to mechanizm doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają doskonałą wartość usług za średnią cenę. Tworzymy na południu Warszawy na Ursynowie. Zapraszamy do zaznajomienia się z własną szczegółową ofertą.
Wiedza na problem branży samochodowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że polski auto serwis bardzo chętnie bierze się wszystkich, nawet najbardziej ciekawych i czasochłonnych zleceń oraz napraw.
Klient otrzymuje gwarancję fachowej uwagi przy wyborze idealnych rozwiązań i doborze odpowiedniego asortymentu. Szeroka oferta części oryginalnych oraz alternatywnych części zamiennych zezwala na dopasowanie usługi do swoich potrzeb Klienta.
Nasza Auto Serwis więc spośród pewnością warsztat z specjalnym wyposażeniem, realizujący szeroki zakres usług, między innymi: wymiana rozrządu, wymiana oleju i płynów eksploracyjnych, naprawa zawieszenia, sprzęgła, układu hamulcowego, diagnostyka komputerowa, wymiana opon, obsługa układu klimatyzacji.
W szczególnych sytuacjach służymy pomocą po godzinach pracy. Nasza szczegółowa oferta to auto serwis, mechanika pojazdowa, klimatyzacja samochodowa, wymiana opon, elektryka samochodowa, naprawy bieżące i główne, diagnostyka komputerowa, części zamienne, serwis tłumików.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: klimatyzacja samochodowa Ursynów - http://as-gawota.pl/l


Strona WWW: http://as-gawota.pl/

Detale pojazdu

Nie
Nie

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"