150.00 zł Przelicz35.36 EUR
31.46 GBP
41.57 USD
Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Poznań

Zgłoś spam zła kategoria duplikat nieaktualne obraźliwe

Autobusy Dodano: Luty 9, 2018
  • Kraj: Poland
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego kierowcy.
Możemy zająć się konkretnym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem aut o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych oczekiwań naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze określone usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Detale pojazdu

Nie
Nie

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"